Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Biografie

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 106 inzerátů.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
Rudolf Eliáš - Masaryk osvoboditel, s fotografiemi, Jos. H.  - obrázky inzerce

Rudolf Eliáš - Masaryk osvoboditel, s fotografiemi, Jos. H. - Brno

Rudolf Eliáš - Masaryk osvoboditel, s fotografiemi, 2. doplněné vydání, knihovnička mládí, nakladetelství Jos. Hokr v Praze. + mohu přidat mapu Brna.
Cena 91 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 2x
Nabídka z kategorie Biografie
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 16.5.2012

Jiří Karásek ze Lvovic - Vzpomínky - obrázky inzerce

Jiří Karásek ze Lvovic - Vzpomínky - Praha

Vzpomínky básníka, prozaika, literárního a výtvarného kritika, bibliofila a sběratele Jiřího Karáska ze Lvovic (1871-1951), až dosud rozptýlené v těžce dostupných časopisech a denících, přinášejí neobvyklý pohled na známé i zapomenuté osobnosti českého literárního života přelomu 19. a 20. století (Karel Hlaváček, Josef Klička, Hugo Kosterka,...
Cena 150 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 10x
Nabídka z kategorie Biografie
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 15.5.2012

Josef Charvát: Můj labyrint světa - obrázky inzerce
Josef Charvát: Můj labyrint světa - obrázky inzerce

Josef Charvát: Můj labyrint světa - Praha

Autobiografické vzpomínky nejvýznamnější osobnosti naší medicíny 20. století - zakladatele československé endokrinologie. Profesor Charvát poutavě vypraví o svém dětství, medicínských začátcích, životě na pražské lékařské fakultě a ve fakultní nemocnici i o zajímavostech a důležitých událostech tehdejšího veřejného a politického života. V roce...
Cena 150 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Biografie
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 15.5.2012

STEVE JOBS - obrázky inzerce

STEVE JOBS - MS kraj

Kniha je nová, nečtená, vydání s měkkým přebalem, cena 199 kč + pošt.
Cena 199 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Biografie
MS kraj, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 15.5.2012

Knihy pro Sberatele Znamek, Minci a Bankovek - obrázky inzerce
Knihy pro Sberatele Znamek, Minci a Bankovek - obrázky inzerce

Knihy pro Sberatele Znamek, Minci a Bankovek - Blatna

Československé bankovky, státovky a mince 1919-1992 / Jarmila Hásková. [aj. ]; odb. spolupráce Aleš Bulíř; fotogr. Jiří Antalovský, Jiří Pekárek Údaje o vydání 1. vyd. Nakladatelské údaje Praha: Lunarion: Česká národní banka, 1993 Kniha je v dobrem stavu. 300Kc ========================================== Monografie československých známek - díl 4...
Cena 150 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 5x
Nabídka z kategorie Biografie
Blatna, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Autor: Kohout Eduard Název: Divadlo aneb snář. Podpis herce!  - obrázky inzerce
Autor: Kohout Eduard Název: Divadlo aneb snář. Podpis herce!  - obrázky inzerce

Autor: Kohout Eduard Název: Divadlo aneb snář. Podpis herce! - Kladno

Autor: Kohout Eduard Název díla: Divadlo aneb snář Nakladatelství (edice): Odeon Rok vydání: 1975 Ilustrace nebo foto: foto čb Počet číslovaných stran: 218 Poznámka ke knize: - pevná vazba, kniha velmi dobrý stav Další detaily: -PODPIS E. KOHOUTA - RARITA Kupující platí dopravu. Platba předem 50, dobírka 100.
Cena 100 Kč Cena v aukci 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 2x
Aukce z kategorie Biografie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Kudy všudy za divadlem (Frant. Kovářík)Autor: Kovářík F - obrázky inzerce

Kudy všudy za divadlem (Frant. Kovářík)Autor: Kovářík F - Kladno

Kudy všudy za divadlem (Frant. Kovářík)Autor: Kovářík F. Popis: Nakladatel: Odeon Rok vydání : 1982 Stav knihy: běžné opotřebení Vazba: vázaná Stav obálky: běžné opotřebení obálky - 360 str. , čb foto Kupující platí dopravu. platba předem 50, dobírka 100.
Cena 90 Kč Cena v aukci 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 2x
Aukce z kategorie Biografie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

2 x W. Matuška WALDEMAR MATUŠKA. IVAN. FOUSTKA. TO VŠECHNO.  - obrázky inzerce
2 x W. Matuška WALDEMAR MATUŠKA. IVAN. FOUSTKA. TO VŠECHNO.  - obrázky inzerce

2 x W. Matuška WALDEMAR MATUŠKA. IVAN. FOUSTKA. TO VŠECHNO. - Kladno

2 x W. Matuška WALDEMAR MATUŠKA. IVAN. FOUSTKA. TO VŠECHNO VODNES ČAS. PRAHA OLYMPIA. 1970.189 S. PEVNÁ VAZBA. FOT. A NOTOVÁ PŘÍL. V TEXTU. VYNIKAJÍCÍ STAV. + Název: Svět má 24 hodiny (W. Matuška) Autor: Matuška -Foustka Popis: Nakladatel: Olympia Rok vydání : 1982 Stav knihy: velmi dobrý stav Vazba: vázaná Stav obálky: velmi dobrá obálka - o W....
Cena 100 Kč Cena v aukci 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 3x
Aukce z kategorie Biografie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Název: Sága rodu Budilova Autor: Olga Spalová  - obrázky inzerce

Název: Sága rodu Budilova Autor: Olga Spalová - Kladno

Název: Sága rodu Budilova Autor: Olga Spalová Popis: Odeon, Praha, 1978, velmi dobrý stav, jen lehce zašpiněný přebal, orig. celopl. vazba s přebalem, edice Klub čtenářů-sv. 416, 1. vydání, 376 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, Olga Spalová - Sága rodu Budilova Kupující platí dopravu. Platba předem 50, dobírka 100.
Cena 90 Kč Cena v aukci 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 2x
Aukce z kategorie Biografie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Název: Jiřina Jirásková o sobě Autor: Koenigsmark Alex  - obrázky inzerce

Název: Jiřina Jirásková o sobě Autor: Koenigsmark Alex - Kladno

Název: Jiřina Jirásková o sobě Autor: Koenigsmark Alex Popis: Nakladatelství (edice): Formát Rok vydání: 1999 Ilustrace/foto: foto čb Počet číslovaných stran: 322 Poznámka ke knize: - vazba plátěná; obálka i kniha stav velmi dobrý Kupující platí dopravu. Platba předem 40, dobírka 90.
Cena 90 Kč Cena v aukci 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 4x
Aukce z kategorie Biografie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Název: ve vedlejší roli jiří lír autor: lír/siegel  - obrázky inzerce

Název: ve vedlejší roli jiří lír autor: lír/siegel - Kladno

Název: ve vedlejší roli jiří lír autor: lír/siegel popis: lam, 176 s. 1994 hak, napsáno v jazyce: česky stav: nová, jako nová či velmi mírně opotřebená, ve stavu odpovídajícím věku knihy Kupující platí dopravu: Platba předem 40, dobírka 90.
Cena 90 Kč Cena v aukci 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 6x
Aukce z kategorie Biografie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Název: Tvář bez maskyAutor: Pešek Ladislav  - obrázky inzerce

Název: Tvář bez maskyAutor: Pešek Ladislav - Kladno

Název: Tvář bez maskyAutor: Pešek Ladislav Popis: Nakladatelství (edice): Klub čtenářů Odeon Rok vydání: 1977 Ilustrace/foto: foto Počet číslovaných stran: 310 Poznámka ke knize: - vazba plátěná, obálka i kniha stav velmi dobrý. Kupující platí dopravu. Platba předem 50, dobírka 100.
Cena 90 Kč Cena v aukci 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 6x
Aukce z kategorie Biografie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Název: thespidova kára jana pivec autor: pivec jan  - obrázky inzerce

Název: thespidova kára jana pivec autor: pivec jan - Kladno

Název: thespidova kára jana pivec autor: pivec jan popis: nakladatelství (edice): klub čtenářů odeon rok vydání: 1985 ilustrace/foto: foto čb počet číslovaných stran: 383 poznámka ke knize: - vazba plátěná; obálka i kniha stav velmi dobrý. Kupující platí dopravu. platba předem 50, dobírka 100.
Cena 90 Kč Cena v aukci 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 7x
Aukce z kategorie Biografie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Název: Hraje František Smolík Autor: Černý František - obrázky inzerce

Název: Hraje František Smolík Autor: Černý František - Kladno

Název: Hraje František Smolík Autor: Černý František Popis: Nakladatelství (edice): Melantrich Rok vydání: 1983 Ilustrace/foto: foto, 410s. Poznámka ke knize: - vazba Pevná; obálka i kniha stav velmi dobrý. Kupující platí dopravu. platba předem 40, dobírka 90.
Cena 80 Kč Cena v aukci 80 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 3x
Aukce z kategorie Biografie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Název: K. Höger - Z hercova zápisníku Autor: kol. autorů  - obrázky inzerce

Název: K. Höger - Z hercova zápisníku Autor: kol. autorů - Kladno

Název: K. Höger - Z hercova zápisníku Autor: kol. autorů Popis: Nakladatel: Melantrich Rok vydání (číslo vydání): 1983 () Stav: Antikvární již použité zboží. Stav: Dobrý Kupující platí dopravu. Platba předem 40, dobírka 90.
Cena 80 Kč Cena v aukci 80 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 4x
Aukce z kategorie Biografie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

JAROSLAV MARVAN 2 X v dobrém stavu - obrázky inzerce
JAROSLAV MARVAN 2 X v dobrém stavu - obrázky inzerce

JAROSLAV MARVAN 2 X v dobrém stavu - Kladno

Název: nejen o sobě autor: jaroslav marvan popis: nakladatel: melantrich rok vydání (číslo vydání): 1975. Obal opotřebovaný, uvnitř dobrý stav. Název: soukromý život jaroslava marvanaautor: nová jarmila, nový petr eminent 1996. Popis: kniha přibližuje soukromý život herecké legendy. Připravila ji hercova neteř společně se svým manželem. Počet...
Cena 140 Kč Cena v aukci 140 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 3x
Aukce z kategorie Biografie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Brodský vlastimil název díla: drobečky z půjčovny duší  - obrázky inzerce

Brodský vlastimil název díla: drobečky z půjčovny duší - Kladno

Brodský vlastimil název díla: drobečky z půjčovny duší nakladatelství (edice): hak rok vydání: 1995 ilustrace nebo foto: foto čb počet číslovaných stran: 346 poznámka ke knize: - vazba plátěná; obálka i kniha stav velmi dobrý. Kupující platí dopravu. Platba předem 40, dobírka 90.
Cena 90 Kč Cena v aukci 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 3x
Aukce z kategorie Biografie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Celebrity 2008-egmont-velká sleva-původně 299 kč.  - obrázky inzerce

Celebrity 2008-egmont-velká sleva-původně 299 kč. - Kladno

Nová, vázaná, 126 stran, spousta zajímavostí a faktů o hercích, zpěvácích, sportovcích našich i světových. Cena 100+45 poštovné při platbě předem na účet.
Cena 100 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Biografie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Love story - Victoria a David Beckhamovi - původně 99 Kč - obrázky inzerce

Love story - Victoria a David Beckhamovi - původně 99 Kč - Kladno

Nová, originál zabalená v celofánu-vhodný dárek. Cena 40+37 poštovné při platbě předem na účet.
Cena 40 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Biografie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 13.5.2012

Kuchař - Martin Suter - obrázky inzerce

Kuchař - Martin Suter - Brno

Původní cena 289,- Po tragické smrti obou rodičů se malého Maravana žijícího na Šrí Lance ujala prateta. Učila ho vařit nejen místní jídla, používat různé druhy koření s tajemnými názvy, kombinovat je navzájem a vytvářet pokrmy podobné uměleckým dílům. Spíše než kuchařkou byla kouzelnicí znalou tajemství chutí a jejich dráždivých účinků. Pro...
Cena 109 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 54 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie Biografie
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 11.5.2012

Deník Vyvolení tak to byl fičák!  - obrázky inzerce

Deník Vyvolení tak to byl fičák! - Praha

Úplně nový. Deník vyvolení 1 poštovné 40 na dobírku 90.
Cena 39 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 83 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Biografie
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 10.5.2012

Laurence olivier - obrázky inzerce

Laurence olivier - Ostrava

Hercova zpověď - životopisná kniha známého anglického filmového a divadelního umělce. Známého představitele hlavně shakespearovských postav, které uvedl i na filmové plátno.
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 82 dnů Počet ukázání detailu 3x
Nabídka z kategorie Biografie
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 9.5.2012

Levné knihy - Skutečný život Romy Schneiderové /+DVD/ - Brno

Sháním knihu Skutečný život Romy Schneiderové /+DVD/ (Bonini Emmanuel) z nabídky Levných knih, která vyšla v roce 2009.
Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 11x
Poptávka z kategorie Biografie
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 7.5.2012

Ladislav Štaidl - Víno z hroznů - obrázky inzerce

Ladislav Štaidl - Víno z hroznů - Týniště nad Orlicí

Prodám knihu Ladislav Štaidl - Víno z hroznů. Kniha nečtená.
Cena 130 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 79 dnů Počet ukázání detailu 21x
Nabídka z kategorie Biografie
Týniště nad Orlicí, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 6.5.2012

Adolf Wölfli - Stvořitel univerza (kniha) - Praha

Sháním levně tuto knihu. Prosím, nabídněte.
Zbývá 79 dnů Počet ukázání detailu 14x
Poptávka z kategorie Biografie
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 6.5.2012

Další stránky: 1 2 3 4 5