Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Mapy

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 32 inzerátů.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
Mapa Tunisko - obrázky inzerce

Mapa Tunisko - Letohrad

Prodám mapu Tuniska z edice Marco Polo, téměř nepoužitou.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Mapy
Letohrad, Pardubický kraj, poslední aktualizace 15.5.2012

Školní atlas světa - Hradec Králové

Prodám Školní atlas světa použitý, ovšem ve výborném stavu 107 str. , barevný, Kartografie Praha mapy - sluneční soustava, litosféra, klimatické poměry, hydrosféra, půdy, biosféra, nerostné suroviny, průmysl, zemědělství jednotlivé mapy kontinentů a jejich států.
Cena 59 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Mapy
Hradec Králové, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Mapa Kréty - obrázky inzerce
Mapa Kréty - obrázky inzerce

Mapa Kréty - Plzeň

Prodám mapu Kréty 1.140000 za 100,- Kč. Jedenkrát použitá, jako nová.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Mapy
Plzeň, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 13.5.2012

Republika Československá 1948 - obrázky inzerce

Republika Československá 1948 - Boskovice

Přehledná silniční a železniční mapa RČS - v měřítku 1: 900 000 s kalendářem na rok 1948, rozměr 90 x 70 cm, vydalo nakl. Jindřich Plichta a. s. Praha - 1947 ( místy zažloutlé skvrny, v přehybech mírné prodřeniny ), složeno na 18 x 23 cm.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 5x
Nabídka z kategorie Mapy
Boskovice, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 7.5.2012

Autoatlas Európa (ve slovenštině) - obrázky inzerce

Autoatlas Európa (ve slovenštině) - Brno

Z pozůstalosti prodám nepoškozený, velmi zachovalý Autoatlas Európa ( ve slovenštině). Vydala Slovenská kartografia v r. 1990, druhé přepracované vydání, 89 stran. Prodám za 20 Kč + 58 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně. Na dobírku neposílám, nikam k předání nevozím. Osobní převzetí v Brně-Vinohradech možné. Prosím, odpovídejte...
Cena 20 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 78 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Mapy
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 5.5.2012

Mapy Emirátů a Dubaje+mini průvodce Dubaje  - obrázky inzerce
Mapy Emirátů a Dubaje+mini průvodce Dubaje  - obrázky inzerce

Mapy Emirátů a Dubaje+mini průvodce Dubaje - Praha 10

Prodám mapu Emirátů (včetně kalkulátoru vzdálenosti měst) a Dubaje, ideální pro poznávání a cestování autem. Obojí zakoupené v lednu 2011. Cena obou mapiček byla 18,45EUR. Velká mapa cest Emirátů je na dvou místech slepená izolepou v ohybu-není viditelné. K tomu přidám malého průvodce Dubaje, který jsme obdrželi od cestovky.
Cena 160 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 13x
Nabídka z kategorie Mapy
Praha 10, kraj Praha, poslední aktualizace 29.4.2012

Grosser Weltatlas - v němčině - obrázky inzerce

Grosser Weltatlas - v němčině - Brno

Z pozůstalosti prodám nádhernou velkou encyklopedii - Groser Weltatlas ( psáno německy ), nepoškozenou, snad ani nečtenou, pouze papírový přebal v rožku mírně natržený. Stran 280, vydáno v r. 1990 Naumann + Göbel, Köln. Rozměr 27 x 37 x 2,5 cm. Prodám za 150 Kč + 85 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně. Na dobírku neposílám, nikam...
Cena 150 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 68 dnů Počet ukázání detailu 10x
Nabídka z kategorie Mapy
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 25.4.2012

Atlas světa - Readers Digest - obrázky inzerce

Atlas světa - Readers Digest - Ostrava

Velký Atlas světa, 400 stran, rozkládací mapy. Běžná cena 1500Kč.
Cena 199 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývají 2 dny Počet ukázání detailu 19x
Nabídka z kategorie Mapy
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 19.4.2012

Autoatlas Evropy - obrázky inzerce

Autoatlas Evropy - Brno

Prodám 1x použitý, ve velmi dobrém stavu, Autoatlas Evropy. Datum vydání není nikde uvedeno. Prodám za 100 Kč + 85 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně. Na dobírku neposílám, nikam k převzetí nevozím. V Brně-Vinohradech možný osobní odběr. Prosím, odpovídejte pouze v případě skutečného zájmu.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 54 dnů Počet ukázání detailu 19x
Nabídka z kategorie Mapy
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 11.4.2012

Pennsylvania - mapa - obrázky inzerce

Pennsylvania - mapa - Brno

Prodám 1x použitou, nepoškozenou mapu Pennsylvania. Prodám za 20 Kč + 38 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně. Na dobírku neposílám, nikam k převzetí nevozím. V Brně-Vinohradech možný osobní odběr. Prosím, odpovídejte pouze v případě skutečného zájmu.
Cena 20 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 54 dnů Počet ukázání detailu 12x
Nabídka z kategorie Mapy
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 11.4.2012

Mapka Portugalska - obrázky inzerce
Mapka Portugalska - obrázky inzerce

Mapka Portugalska - Brno

Prodám nepoužitou mapku Portugalska, prodám za 10 Kč + 38 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně. Na dobírku neposílám, nikam k převzetí nevozím. V Brně-Vinohradech možný osobní odběr. Prosím, odpovídejte pouze v případě skutečného zájmu.
Cena 10 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 54 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie Mapy
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 11.4.2012

Der Neue Weltatlas -- výpravná publikace (v němčině) - obrázky inzerce

Der Neue Weltatlas -- výpravná publikace (v němčině) - Brno

Prodám výpravnou publikaci ve stoprocentním stavu Der Neue Weltatlas, vydání z r. 2001, lze i jako dárek. Stran 248. Prodám za 80 Kč + 80 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně. Na dobírku neposílám, v Brně-Vinohradech možný osobní odběr (nikam k převzetí nevozím). Prosím, odpovídejte pouze v případě skutečného zájmu.
Cena 80 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 52 dnů Počet ukázání detailu 17x
Nabídka z kategorie Mapy
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 9.4.2012

Republika Československá - 1948  - obrázky inzerce

Republika Československá - 1948 - Boskovice

Přehledná silniční a železniční mapa RČS - v měřítku 1: 900 000 s kalendářem na rok 1948, rozměr 90 x 70 cm, vydalo nakl. Jindřich Plichta a. s. Praha - 1947 ( místy zažloutlé skvrny, v přehybech mírné prodřeniny ), složeno na 18 x 23 cm.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 49 dnů Počet ukázání detailu 34x
Nabídka z kategorie Mapy
Boskovice, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 6.4.2012

Brno 1:25000 - mapa brna - 92 x 63 cm, Mapa Prahy - obrázky inzerce
Brno 1:25000 - mapa brna - 92 x 63 cm, Mapa Prahy - obrázky inzerce

Brno 1:25000 - mapa brna - 92 x 63 cm, Mapa Prahy - Brno

Brno 1:25000 - mapa brna rozkládací - 92 x 63 cm. Plán města 1:25000, rejstřík ulic, výřez: centrum města, výžez i: okolí brna 1:250000. Nepoužité, cena za kus, při odběru více než 20ks sleva. Dále mapa Brno sever s leteckou fotomapou. , nebo GeoClub 1:20000 - použité, Mapa Praha viz foto. Mapu mozna pridat zdarma pri nakupu jineho zbozi.
Cena 3 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 46 dnů Počet ukázání detailu 20x
Nabídka z kategorie Mapy
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 3.4.2012

Plastická mapa-oblasti Slovenska - obrázky inzerce

Plastická mapa-oblasti Slovenska - Praha

Plastická mapa-oblasti Slovenska, velice pěkná, zachovalá, jako nová-cena dohodou.
Cena 65 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 44 dnů Počet ukázání detailu 25x
Nabídka z kategorie Mapy
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 1.4.2012

Mapy - Jaroměř

Staré mapy-Prodám staré mapy. Celkem 6ks. Celkem za cenu 70,-. Jednotlivě 15,-. Mapy-prodám mapy různých měst a míst. Celkem 54ks za cenu 330,-. Jednotlivě 8,-/ks.
Cena 330 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 27 dnů Počet ukázání detailu 18x
Nabídka z kategorie Mapy
Jaroměř, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 15.3.2012

Mapy různé, , - obrázky inzerce
Mapy různé, , - obrázky inzerce

Mapy různé, , - Praha

Mapy různé - cenu nabídněte.
Cena 129 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 26 dnů Počet ukázání detailu 32x
Nabídka z kategorie Mapy
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 14.3.2012

Republika Československá - 1948 - obrázky inzerce

Republika Československá - 1948 - Boskovice

Přehledná silniční a železniční mapa RČS - v měřítku 1: 900 000 s kalendářem na rok 1948, rozměr 90 x 70 cm, vydalo nakl. Jindřich Plichta a. s. Praha - 1947 ( místy zažloutlé skvrny, v přehybech mírné prodřeniny ), složeno na 18 x 23 cm.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 26 dnů Počet ukázání detailu 25x
Nabídka z kategorie Mapy
Boskovice, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 14.3.2012

Automapy pro sběratele - Praha

Automapy pro sběratele, rok 1971,1985,1988, ,různé okolí Prahy, objezdové trasy rok1978,1989 ap, dále různé na př" Posázaví rok1962 a 5x NDR Freiberg, ,Wismar a p.
Cena 110 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 16 dnů Počet ukázání detailu 27x
Nabídka z kategorie Mapy
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 4.3.2012

Dolomity Brenta - obrázky inzerce

Dolomity Brenta - Chomutov

Turistická mapa.
Cena 60 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 13 dnů Počet ukázání detailu 18x
Nabídka z kategorie Mapy
Chomutov, Ústecký kraj, poslední aktualizace 1.3.2012

Zermatt Matterhorn - obrázky inzerce

Zermatt Matterhorn - Chomutov

Turistická mapa.
Cena 60 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 13 dnů Počet ukázání detailu 30x
Nabídka z kategorie Mapy
Chomutov, Ústecký kraj, poslední aktualizace 1.3.2012

Mont Blanc - obrázky inzerce

Mont Blanc - Chomutov

Turistická mapa.
Cena 60 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 13 dnů Počet ukázání detailu 22x
Nabídka z kategorie Mapy
Chomutov, Ústecký kraj, poslední aktualizace 1.3.2012

Gran Paradiso, Údolí Valle d Aosta - obrázky inzerce

Gran Paradiso, Údolí Valle d Aosta - Chomutov

Turistická mapa.
Cena 60 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 13 dnů Počet ukázání detailu 17x
Nabídka z kategorie Mapy
Chomutov, Ústecký kraj, poslední aktualizace 1.3.2012

Cortina dˇ Ampezzo - obrázky inzerce

Cortina dˇ Ampezzo - Chomutov

Turistická mapa.
Cena 60 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 13 dnů Počet ukázání detailu 26x
Nabídka z kategorie Mapy
Chomutov, Ústecký kraj, poslední aktualizace 1.3.2012

Skupina Glockneru, Zell am See - obrázky inzerce

Skupina Glockneru, Zell am See - Chomutov

Turistická mapa.
Cena 60 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 13 dnů Počet ukázání detailu 22x
Nabídka z kategorie Mapy
Chomutov, Ústecký kraj, poslední aktualizace 1.3.2012

Další stránky: 1 2