Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Poezie

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 27 inzerátů.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
POEZIE 8x KONVOLUT. Knihy - malé formáty v dobrém stavu.  - obrázky inzerce
POEZIE 8x KONVOLUT. Knihy - malé formáty v dobrém stavu.  - obrázky inzerce

POEZIE 8x KONVOLUT. Knihy - malé formáty v dobrém stavu. - Kladno

POEZIE 8x KONVOLUT. Knihy - malé formáty v dobrém stavu. Ovidius - Umění milovat. Shakespeare - Othello. Zpěvy sladké Francie. Aucassin a Nicoletta. Victor Hugo. Vítězslav Nezval. A. S. Puškin. Jak je číst. Viz. foto Kupující platí dopravu. platba předem 60, dobírka 120.
Cena 160 Kč Cena v aukci 160 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 8x
Aukce z kategorie Poezie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

POEZIE 8x KONVOLUT. Knihy - malé formáty v dobrém stavu. S - obrázky inzerce
POEZIE 8x KONVOLUT. Knihy - malé formáty v dobrém stavu. S - obrázky inzerce

POEZIE 8x KONVOLUT. Knihy - malé formáty v dobrém stavu. S - Kladno

POEZIE 8x KONVOLUT. Knihy - malé formáty v dobrém stavu. S. K. Neumann, J. Lermontov, J. Zeyer, Ivan Olbracht, Jarmila Urbánková, A. P. Čechov, Svatopluk Čech, Puškin. viz. foto Kupující platí dopravu. platba předem 60, dobírka 120.
Cena 160 Kč Cena v aukci 160 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 3x
Aukce z kategorie Poezie
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Knihy - poezie a próza - výběr z toho nejlepšího - SLEVA.  - obrázky inzerce
Knihy - poezie a próza - výběr z toho nejlepšího - SLEVA.  - obrázky inzerce

Knihy - poezie a próza - výběr z toho nejlepšího - SLEVA. - Bystřice nad Pernštejnem

Knihy - poezie a próza - výběr z toho nejlepšího - SLEVA. Pouze jako komplet. 1. Josef Brukner a Jiří Filip "Větší poetický slovník", dobrý stav. 2. Oldřich Mikulášek "Šokovaná růže", dobrý stav. 3. Vítězslav Nezval "Básně noci", dobrý stav. 4. A. S. Puškin "Vyšel jsem dřív než hvězda ranní", dobrý stav. 5. K. J. Erben "Kytice", starší vydání,...
Cena 120 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 83 dnů Počet ukázání detailu 10x
Nabídka z kategorie Poezie
Bystřice nad Pernštejnem, Vysočina, poslední aktualizace 10.5.2012

ČESKÁ EPOPEJA JULIUS ZEYER 1947 ZA 60 - Zavadilka

Kniha je téměř v pořádku prasklá zadní deska levně Zavadilka.
Cena 60 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie Poezie
Zavadilka, Středočeský kraj, poslední aktualizace 29.4.2012

SVĚTLOU STOPOU JOSEF VÁCLAV SLÁDEK 1950 ZA 50 - Zavadilka

Kniha je v pořádku jen lehce ušpiněná Zavadilka.
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Poezie
Zavadilka, Středočeský kraj, poslední aktualizace 29.4.2012

Cikáni a jiná proza k, h, mácha 1953 za 50 - Zavadilka

Tato kniha je v pořádku ale je vydět že byla čtená zavadilka.
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 3x
Nabídka z kategorie Poezie
Zavadilka, Středočeský kraj, poslední aktualizace 29.4.2012

MANON LESKOT VÍTĚSLAV NEZVAL 1954 ZA 50 - Zavadilka

Kniha čtená ale v pořádku Zavadilka.
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Poezie
Zavadilka, Středočeský kraj, poslední aktualizace 29.4.2012

ODKAZ BÁSNĚ JAN NERUDA 1956 ZA 90 - Zavadilka

Kniha je v naprostém pořádku Zavadilka.
Cena 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 14x
Nabídka z kategorie Poezie
Zavadilka, Středočeský kraj, poslední aktualizace 29.4.2012

GOETHE A SOKOLOVSKO AGLER 1959 ZA 60 - Zavadilka

Kniha je brožovaná s vlastnoručním podpisem Zdenka Aglera Zavadilka.
Cena 60 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Poezie
Zavadilka, Středočeský kraj, poslední aktualizace 29.4.2012

OHLAS PÍSNÍ RUSKÝCH A ČESKÝCH VL, ČELAKOVSKÝ ZA 60 - Zavadilka

Krásná kniha kožená vazba kniha je v pořádku je z roku 1959 velmi levně Zavadilka.
Cena 60 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Poezie
Zavadilka, Středočeský kraj, poslední aktualizace 29.4.2012

Letokruh - Miroslav Florian - obrázky inzerce

Letokruh - Miroslav Florian - Brno

Prodám velmi zachovalý, nepoužitý výtisk od Miroslava Floriana - Letokruh. Obálka obsahuje poezii k jednotlivým měsícům v roce. Vydal Albatros jako prémii KMČ. Prodám za 40 Kč + 48 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně. Na dobírku neposílám, nikam k převzetí nevozím. V Brně-Vinohradech možný osobní odběr (rezervace do jednoho...
Cena 40 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 68 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Poezie
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 25.4.2012

Básnický almanach 1957 - Jan Noha- - obrázky inzerce

Básnický almanach 1957 - Jan Noha- - Brno

Prodám zachovalou nepoškozenou knihu Básnický almanach 1957, uspořádal Jan Noha, vydalo SNKLHU v r. 1958, vydání první. Prodám za 50 Kč + 58 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně. Na dobírku neposílám, nikam k předání nevozím. Osobní převzetí v Brně-Vinohradech možné. Prosím, odpovídejte pouze v případě skutečného zájmu.
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 68 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Poezie
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 25.4.2012

Počátek novočeského básnictví k. Polák 1950 za 50 - Zavadilka

Kniha je bez obalu jinak v pořádku zavadilka.
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 63 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Poezie
Zavadilka, Středočeský kraj, poslední aktualizace 20.4.2012

Básnický almanach branislav kresby max švabinský za 120 - Zavadilka

Kniha vyšla 1958 a je ve výborném stavu zavadilka.
Cena 120 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 63 dnů Počet ukázání detailu 13x
Nabídka z kategorie Poezie
Zavadilka, Středočeský kraj, poslední aktualizace 20.4.2012

František Halas - Tvář - obrázky inzerce

František Halas - Tvář - Praha 4

Prodám knihu od F. Halase - Tvář (obsahuje oddíly Tiše a Hořec). Nakl. Fr. Borový, Praha 1946. Kniha je ve výborném stavu.
Cena 30 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 17x
Nabídka z kategorie Poezie
Praha 4, kraj Praha, poslední aktualizace 17.4.2012

Láska a smrt - výbor lidové poezie  - obrázky inzerce

Láska a smrt - výbor lidové poezie - Brno

Výbor lidové poezie, vydalo nakladatelství Odeon v r. 1984 jako neprodejnou členskou prémii. Prodám za 20 Kč + 38 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně. V Brně-Vinohradech možný osobní odběr. Na dobírku neposílám. Nepoškozená, nečtená. Nikam k předání nevozím. Prosím, odpovídejte pouze v případě skutečného zájmu.
Cena 20 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 59 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Poezie
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 16.4.2012

Plná luna (výbor z básní) - Vincenc Furch - obrázky inzerce

Plná luna (výbor z básní) - Vincenc Furch - Brno

Z pozůstalosti prodám výbor z básní Vincence Furche - Plná luna. Vydalo Nakladatelství Blok v r. 1974. Prodám za 30 Kč + 48 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně. Na dobírku neposílám, v Brně-Vinohradech možný osobní odběr (nikam k předání nevozím). Prosím, odpovídejte pouze v případě skutečného zájmu.
Cena 30 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 59 dnů Počet ukázání detailu 13x
Nabídka z kategorie Poezie
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 16.4.2012

3x VLASTNÍ POESIE - obrázky inzerce
3x VLASTNÍ POESIE - obrázky inzerce

3x VLASTNÍ POESIE - Ostrava

Zájemcům o poesii nabízím 3 sbírky milostné poesie s názvem Touha motýlího srdce (100 kč), Kolovrátek (100 kč) a Veršíky pro synáčka (80 kč). Při žádosti o zaslání - požaduji platbu předem s navýšením ceny za doporučený dopis. Sbírky byly vydány v nízkém nákladu v roce 2007 a 2009 v nakladatelství Alfa-Omega v Praze. U obou sbírek jsou grafické...
Cena 80 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 54 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Poezie
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 11.4.2012

Divoké keře - Jan Pilař - obrázky inzerce
Divoké keře - Jan Pilař - obrázky inzerce

Divoké keře - Jan Pilař - Brno

Prodám použitou nepoškozenou knížečku (cotilion) Divoké keře od Jana Pilaře. Výbor z milostné poezie. Vydal ČS spisovatel v r. 1978, 153 stran. Rozměr knížečky 7x 8 cm. Prodám za 20 Kč + 38 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně. Na dobírku neposílám, nikam k převzetí nevozím. V Brně-Vinohradech možný osobní odběr. Prosím,...
Cena 20 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 54 dnů Počet ukázání detailu 14x
Nabídka z kategorie Poezie
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 11.4.2012

Básničky (knihu) "Jako Cool v plotě" od Karla Plíhala - obrázky inzerce

Básničky (knihu) "Jako Cool v plotě" od Karla Plíhala - Braník

Básničky (knihu) "Jako Cool v plotě" od písničkáře Karel Plíhal, za 150 Kč, běžně v knihkupectví 190 Kč. Nová, byla koupena pro syna ale on ji nechce. Odběr osobně Praha.
Cena 150 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 52 dnů Počet ukázání detailu 19x
Nabídka z kategorie Poezie
Braník, kraj Praha, poslední aktualizace 9.4.2012

Jan Rejžek - Nic moc - obrázky inzerce

Jan Rejžek - Nic moc - Brno

Básnické sbírky Nic moc (1980) a Jam session na Starém bělidle (1988) za normalizace působily jako zjevení důrazem na věcnost a stručnost sdělení a laskavý i absurdní humor. Obě jsou dávno rozebrány, proto je nabízíme znovu v jednom svazku, aby připomněly jinou a překvapivou tvář sžíravého publicisty.
Cena 99 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 49 dnů Počet ukázání detailu 19x
Nabídka z kategorie Poezie
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 6.4.2012

Bez lásky a křídel neseme těžce ten náš úděl - obrázky inzerce

Bez lásky a křídel neseme těžce ten náš úděl - Praha

Honza Volf, 1997, zachovalá.
Cena 100 Kč Cena v aukci 40 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 45 dnů Počet ukázání detailu 11x
Aukce z kategorie Poezie
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 2.4.2012

Kniha HŘÍŠNÍCI - obrázky inzerce

Kniha HŘÍŠNÍCI - Liberec

Prodám knížku Hříšníci od Jackie Collinsonové. Knížka je starší, spíše román. Skvělý stav, nezničená. Cena: 50 Kč Poštovné platí kupující :-).
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 43 dnů Počet ukázání detailu 16x
Nabídka z kategorie Poezie
Liberec, Liberecký kraj, poslední aktualizace 31.3.2012

Holan Vladimír: Noční hlídka srdce - obrázky inzerce

Holan Vladimír: Noční hlídka srdce - Praha

Výbor z díla V. Holana zahrnuje průřez jeho tvorbou od básnických počátků přes slavné básně Odpověď Francii a Září 1938 až k dnešním básním. Soubor je doplněn bohatým dokumentárním a fotograf. materiálem. Vydáno v roce 1963 Ilustroval Fr. Tichý. Edice Klub přátel poezie. Je možné předání v Praze anebo pošlu knihu poštou: 40,- běžný balík po...
Cena 45 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 41 dnů Počet ukázání detailu 19x
Nabídka z kategorie Poezie
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 29.3.2012

Wolker pracujícím, básnická edice, Praha 1951 - obrázky inzerce

Wolker pracujícím, básnická edice, Praha 1951 - Brno

Wolker pracujícím, básnická edice, Praha 1951, výbor Stanislava K. Neumanna, práce, vydavatelstvo ROH, stav: velmi dobrý. + mapa Brno sever.
Cena 114 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 32 dnů Počet ukázání detailu 16x
Nabídka z kategorie Poezie
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 20.3.2012

Další stránky: 1 2