Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Knihy a literatura

Doporučená inzerce:   (jak se sem dostanu?)

Míchačka

Cena: 5 000 Kč
Zbývá 30 dnů

ukázán 1x TOP 1x

Prodám stavební míchačku na 5 koleček.

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 1142 inzerátů.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
Název a popis    (Zvýhodněné inzeráty - jak se sem dostanu?)
Učebnice pro střední školy - obrázky inzerce
Učebnice pro střední školy - obrázky inzerce

Učebnice pro střední školy - Praha

Nevyužité učebnice pro střední školy, viz foto, cena je za ks, při odběru všech učebnic možná sleva :-).
Cena 70 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 38x TOP 1x
Nabídka z kategorie Střední školy
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Chemie pro studijní obory SOŠ a SOU nechemického zaměření - obrázky inzerce

Chemie pro studijní obory SOŠ a SOU nechemického zaměření - Praha

Prodám učebnici chemie pro studijní obory SOŠ a SOU nechemického zaměření. Velmi zachovalá. Možnost předání v Praze.
Cena 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 90 dnů Počet ukázání detailu 1x
Nabídka z kategorie Střední školy
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Obaly na cd dvd - obrázky inzerce
Obaly na cd dvd - obrázky inzerce

Obaly na cd dvd - Praha

Nabízím použité obaly na cd a dvd v perfektním stavu. Mám tisíc kusů. Koruna kus.
Cena 1 Kč Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 30 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie CD, DVD, kazety, videokazety
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Dětský časopis Dáda - obrázky inzerce

Dětský časopis Dáda - Praha

Prodám 25 kusů dětské časopisů Dáda a to čísla 10/2008 až 12/2008, 01/2009-12/2009, 01/2010-9/2010, a čísla 02,04/2011. V časopise je vždy pohádka, obrázkové čtení, úkoly pro nejmenší, spojovačky, puzzle, vystřihování, velké množství stolní her (s kostkou a figurkami z člověče nezlob se), ale návody na výrobu dárkových předmětů nebo domácích...
Cena 60 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Časopisy
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Kniha Buď fit od narození po školu - obrázky inzerce

Kniha Buď fit od narození po školu - Praha

Prodám knihu Buď fit od narození po školu od Mudr. Kleplové a Dobromily Pilné, nakladatelství Anag. Kniha je rozčleněna do kapitol podle vývojových fází dítěte - kojenci (např. fáze přetáčení, lezení, chůze), batolata, předškoláci a vždy je popsáno cvičení pro maminku a dítě vč. nákresu, jak provádět a stimulovat přirozený vývoj dítěte. Kniha je...
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie Zdraví
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Kniha Zdravá výživa malých dětí - obrázky inzerce

Kniha Zdravá výživa malých dětí - Praha

Prodám knihu Zdravá výživa malých dětí od narození do 6 let od autorek Illkové, Nečasové a Vašíčkové, vydanou v nakladatelství Portál. Kniha je rozčleněna do kapitol - těhotenství, miminko - alergie, kojení, první sousta kojence, batole až předškolák, všechny kapitoly jsou doplněny množství receptů. Dále je v knize i kapitola o zdravých...
Cena 60 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Kuchařky, recepty
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Kniha Budeme mít děťátko - obrázky inzerce

Kniha Budeme mít děťátko - Praha

Prodám knížku Budeme mít děťátko od Stanislava Trča, vydavatelství Grada. Knížka je rozdělena na kapitoly těhotenství, správná životospráva, porod a šestinedělí a péče o dítě do 3 let. V každé kapitole je i mnoho praktických návodů. Knížka byla jen přečtena, v perfektním stavu. Možnost osobního předání v centru Prahy nebo zaslání poštou (k ceně...
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Zdraví
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Kniha Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte - obrázky inzerce

Kniha Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte - Praha

Prodám knížku Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte od Zdeňka Matějčeka, vydavatelství Grada. V knížce je podrobně popsán vývoj dítěte - do půlroku, druhý půlrok, batole, dva roky, třetí rok, věk předškolní a tipy na výchovu např. v období vzdoru, období "já" atd. Knížka byla je přečtena, v perfektním stavu. Možnost osobního předání v centru...
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Zdraví
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Knížka Rozvoj grafomotoriky - obrázky inzerce

Knížka Rozvoj grafomotoriky - Praha

Prodám knížku Rozvoj grafomotoriky - jak rozvíjet kreslení a psaní od Jiřiny Bednářové a Vlasty Šmardové, vydavatelství Computer Press. V knížce jsou popsána vývojová stádia dětské kresby, vývoj laterality a její diagnostika, kdy přistoupit k záměrnému vedení v rozvoji grafmotoriky a kresby, rozvoj hrubé a jemné motoriky, metodika kreslení a...
Cena 60 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Psychologie, Pedagogika, Sociologie
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Kniha Vývoj dětské řeči krok za krokem - obrázky inzerce

Kniha Vývoj dětské řeči krok za krokem - Praha

Prodám knížku Vývoj dětské řeči krok za krokem od Dany Kutálkové od vydavatelství Grada. V knížce podrobně rozepsán vývoj dětské řeči, dále příčiny a typy poruch dětské výslovnosti, opožděný vývoj řeči, koktavost, lehká mozková dysfunkce. Knížka je v perfektním stavu, byla jen přečtena. Možnost osobního předání v centru Prahy nebo zaslání poštou...
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 2x
Nabídka z kategorie Psychologie, Pedagogika, Sociologie
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Kniha Cvičení pro rozvoj řeči - obrázky inzerce

Kniha Cvičení pro rozvoj řeči - Praha

Prodám knížku Cvičení pro rozvoj řeči od Charlotte Lynch a Julia Kidd, od vydavatelství Portál. V knize jsou praktické návody na cvičení a různé hry - cílem je stimulace dítěte k mluvení formou hry, nikoliv příkazem řekni. Každá kapitola je zakončena tabulkou, do které si rodič může zapisovat pokroky. Kniha je v perfektním stavu. Možnost...
Cena 60 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 2x
Nabídka z kategorie Psychologie, Pedagogika, Sociologie
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Obrázková knížka pro nejmenší - obrázky inzerce
Obrázková knížka pro nejmenší - obrázky inzerce

Obrázková knížka pro nejmenší - Praha

Prodám obrázkovou knížku pro nejmenší, která malým dětem přiblíží základní věci z každodenního života - např. potraviny, dále seznámí děti se zvířaty, rostlinami, stroji, dopravními prostředky. Na každé stránce jsou k vyobrazeným věcem doplňující otázky, tak aby si dítě rozšířilo slovní zásobu. Knížka je zcela nová, syn byl již veliký, když ji...
Cena 60 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 10x
Nabídka z kategorie Pohádky, knížky pro děti
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Koupím- zákon o rozhodčím řízení- komentář - Praha

Dobrý den, koupím publikaci: Bělohlávek, A.: Zákon o rozhodčím řízení a výkonu rozhodčích nálezů. Komentář. 1. vydání. Praha: C. H. Beck. Prosím nabídněte, děkuji.
Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 12x
Poptávka z kategorie Právo
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Koupím-ROZEHNALOVÁ, Naděžda. Rozhodčí řízení v mezinárodním - Praha

Dobrý den, koupím publikaci ROZEHNALOVÁ, Naděžda. Rozhodčí řízení v mezinárodním i vnitrostátním obchodním styku. Vyd. 1. Praha: 2002. Prosím nabídněte, děkuji.
Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 10x
Poptávka z kategorie Právo
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Raban, P.: Alternativní řešení sporů, arbitráž a rozhodci. - Praha

Dobrý den, koupím publikaci: Raban, P.: Alternativní řešení sporů, arbitráž a rozhodci v České a Slovenské republice a zahraničí. 1. vydání. Praha: C. H. Beck. Prosím nabídněte. Děkuji.
Zbývá 59 dnů Počet ukázání detailu 11x
Poptávka z kategorie Právo
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

*Matematika pro gymnázia - goniometrie* - obrázky inzerce

*Matematika pro gymnázia - goniometrie* - Praha

Prodám učebnice matematika pro gymnázia - goniometrie. Dobrý stav.
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie Střední školy
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Matematika pro gymnázia - funkce - obrázky inzerce

Matematika pro gymnázia - funkce - Praha

Prodám učebnici matematika pro gymnázia - funkce. Dobrý stav.
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie Střední školy
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Masarykův slovník naučný - Praha

Kompletní, v dobrém stavu.
Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 19x
Poptávka z kategorie Antikvariát, staré tisky
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Nový velký ilustrovaný naučný slovník 3 dodatky - Praha

Koupím 3 dodatky v dobrém stavu.
Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 14x
Poptávka z kategorie Antikvariát, staré tisky
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 16.5.2012

Borgiové - Příběh renesanční rodiny - obrázky inzerce

Borgiové - Příběh renesanční rodiny - Praha

Cesta Borgiů na výsluní evropské politiky podaná čtivou a poutavou formou. Nabízím výše zmíněnou knihu od Joachima Brambacha. Vydal Ikar v roce 2000. 320 stran, podrobný rejstřík - velmi dobrý stav.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Historie
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 15.5.2012

Na hradech, v klášterech, v podhradí - Dieter Breuers - obrázky inzerce

Na hradech, v klášterech, v podhradí - Dieter Breuers - Praha

Na hradech, v klášterech, v podhradí - aneb středověk, jak ho neznáte. Netradičně a poutavě pojaté dějiny evropského středověku od doby vlády Karla Velikého do konce 13. století. 440 stran, 32 stran barevná příloha - celkově velmi dobrý stav.
Cena 120 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Historie
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 15.5.2012

Jiří Karásek ze Lvovic - Vzpomínky - obrázky inzerce

Jiří Karásek ze Lvovic - Vzpomínky - Praha

Vzpomínky básníka, prozaika, literárního a výtvarného kritika, bibliofila a sběratele Jiřího Karáska ze Lvovic (1871-1951), až dosud rozptýlené v těžce dostupných časopisech a denících, přinášejí neobvyklý pohled na známé i zapomenuté osobnosti českého literárního života přelomu 19. a 20. století (Karel Hlaváček, Josef Klička, Hugo Kosterka,...
Cena 150 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 10x
Nabídka z kategorie Biografie
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 15.5.2012

Stará dělnická Praha (kolektiv autorů) - obrázky inzerce
Stará dělnická Praha (kolektiv autorů) - obrázky inzerce

Stará dělnická Praha (kolektiv autorů) - Praha

Život a kultura pražských dělníků v letech 1848-1939. Nakladatelství Academia, Praha, 1981. Velmi dobrý stav, obsahuje 241 fotografií a ilustrací, 5 map, 4 strany křídové přílohy. 1. vydání, 312 stran.
Cena 140 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Historie
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 15.5.2012

Josef Charvát: Můj labyrint světa - obrázky inzerce
Josef Charvát: Můj labyrint světa - obrázky inzerce

Josef Charvát: Můj labyrint světa - Praha

Autobiografické vzpomínky nejvýznamnější osobnosti naší medicíny 20. století - zakladatele československé endokrinologie. Profesor Charvát poutavě vypraví o svém dětství, medicínských začátcích, životě na pražské lékařské fakultě a ve fakultní nemocnici i o zajímavostech a důležitých událostech tehdejšího veřejného a politického života. V roce...
Cena 150 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Biografie
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 15.5.2012

Alma Mahler: Gustav Mahler - Briefe - obrázky inzerce
Alma Mahler: Gustav Mahler - Briefe - obrázky inzerce

Alma Mahler: Gustav Mahler - Briefe - Praha

Uspořádala Alma Maria Mahler, vydalo nakl. Paul Zsolnay Verlag, Berlin/Wien/Leipzig v roce 1925. Téměř 500 stran, několik Mahlerových fotografií, jedno faksimile. Kniha uvnitř a z vnějšku velmi dobře zachována, pouze u přední předsádky použita papírová lepenka k uchycení na desku. Cena dohodou - nabídněte.
Cena 1 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 10x
Nabídka z kategorie Antikvariát, staré tisky
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 15.5.2012

Další stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Biografie (106)

Časopisy (245)

Encyklopedie (152)

Historie (209)

Komiksy (67)

Poezie (27)

Slovníky (62)

Umění (64)