Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Zahraniční autoři

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 62 inzerátů.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
Fritiof Nilsson - Bombi Bitt a já, ELK 1941.  - obrázky inzerce

Fritiof Nilsson - Bombi Bitt a já, ELK 1941. - Brno

Fritiof Nilsson - Bombi Bitt a já, Evropský literární klub 1941, stav: velmi dobrý. Popis: Knížka vypráví o krátkém úseku ze života dvou malých chlapců, které spojuje pevné dětské přátelství a touha po dobrodružství. Autor s osobitým humorem líčí nejen svého malého hrdinu, ale stejně tak i spoustu rázovitých postav ze svého rodného kraje,...
Cena 71 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 5x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 15.5.2012

4 x dobrodružná literatura: jack london, f. Gibson viz. Foto - obrázky inzerce
4 x dobrodružná literatura: jack london, f. Gibson viz. Foto - obrázky inzerce

4 x dobrodružná literatura: jack london, f. Gibson viz. Foto - Kladno

4 x dobrodružná literatura název bílý tesák autor: london, jack popis: rok : 1967, obálka potrhaná uvnitř velmi dobrý stav london jack. Jerry z ostrovů. Románové novinky. Brožovaná. 50. Léta. Poškození dle věku knihy. Název: mořský vlk autor: j. London popis: nakladatel: státní nakladatelství krásné literatury a umění rok vydání (číslo vydání):...
Cena 140 Kč Cena v aukci 140 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 9x
Aukce z kategorie Zahraniční autoři
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Karel May - Žut - obrázky inzerce

Karel May - Žut - Brno

Prodám knihu Žut. Ve výborném stavu.
Cena 55 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 14.5.2012

Starší vydání knih - obrázky inzerce

Starší vydání knih - Brno

Různé knihy od 30 - 80 Kč/ks.
Cena 30 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 14x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 13.5.2012

Artur hailley - letiśté - obrázky inzerce

Artur hailley - letiśté - Ostrava

Počet stran 453, rok vydání 1973, vazba tvrdá poštovné 50 kč/ možný je i osobní odběr u mě doma.
Cena 30 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 7.5.2012

Stanislav Bártl - Let Josephiny Fordové - obrázky inzerce

Stanislav Bártl - Let Josephiny Fordové - Ostrava

Tato kniha je pokusem najít pravdu o letu Josephiny Fordové. Oba muži, kteří seděli v pilotní kabině už dávno nežijí a až do své smrti nevydali žádné prohlášení, kterým by se zřekli svého nároku, že jako první lidé dosáhli severního pólu vzdušnou cestou. Jedním z nich byl Richard Evelyn Byrd. Toto napínavé čtení s 16 stranami ilustrací má vzhled...
Cena 20 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 7.5.2012

Jack london - bílý tesák (dobrodružná klasika) - obrázky inzerce

Jack london - bílý tesák (dobrodružná klasika) - Ostrava

Rok vydání 1976, počet stran 196, tvrdá vazba, ilustrace, dopravu hradí kupující (doporučená zásilka) poštovné 50 kč/ možný je samozřejmě i osobní odběr u mě doma.
Cena 30 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 14x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 7.5.2012

Dobrodruzna kniha 9x Karel May a td.  - obrázky inzerce

Dobrodruzna kniha 9x Karel May a td. - Brno

Viz. foto.
Cena 120 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 79 dnů Počet ukázání detailu 30x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 6.5.2012

Zlatá horečka - Michel le Bris - obrázky inzerce

Zlatá horečka - Michel le Bris - Brno

Z pozůstalosti prodám nečtenou nepoškozenou knihu Zlatá horečka od Michel le Bris. Fotografi, mapy, historie. Ve stavu vhodném i jako dárek. Vydal Slovart v r. 1994, 192 stran. Prodám za 60 Kč + 38 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně. Na dobírku neposílám, nikam k předání nevozím. V Brně-Vinohradech možné osobní převzetí. Prosím,...
Cena 60 Kč Nové zboží Nové zboží Zbývá 78 dnů Počet ukázání detailu 14x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 5.5.2012

Baranovův ostrov - 1953  - obrázky inzerce

Baranovův ostrov - 1953 - Boskovice

Autor Ivan Kratt, váz. 214 stran, ilustrace Miloš Antonovič, vydal Melantrich Praha 1953, I. vydání ( bez obálky ).
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 75 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Boskovice, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 2.5.2012

Cesta kolem světa za 80 dní - 1953  - obrázky inzerce
Cesta kolem světa za 80 dní - 1953  - obrázky inzerce

Cesta kolem světa za 80 dní - 1953 - Boskovice

Autor - Julius Verne, pův. polopl. vazba, 222 stran, pův. ilustrace L. Benetta, vydalo SNDK Praha, 1953 ( obálka poškozena ).
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 10x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Boskovice, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 29.4.2012

ŠTĚPÁN RAZIN 1+2 DÍL 1956 OBĚ ZA 120 - Zavadilka

Knihy jsou v pořádku je potrhané obálky Zavadilka.
Cena 120 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 12x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Zavadilka, Středočeský kraj, poslední aktualizace 29.4.2012

Prodej klasické, historické lit. , detektivek - různí autoři - obrázky inzerce
Prodej klasické, historické lit. , detektivek - různí autoři - obrázky inzerce

Prodej klasické, historické lit. , detektivek - různí autoři - Praha

Možný prodej i po částech, viz foto celkem 114 knih.
Cena 2 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 71 dnů Počet ukázání detailu 39x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 28.4.2012

Rodokapsy - obrázky inzerce

Rodokapsy - Mikulčice

Prodám sešity Rodokaps z nakladatelství Ivo Železný a různé jiné edice rodokapsů! Čtivé romantické příběhy plné kovbojů a indiánů od různých autorů, z různých období a různých prostředí! Nejsou nové, ale velmi zachovalé! 1 ks za 10 kč - jakékoli množství! Mám jich několik set proto názvy nebudu vypisovat - pokud by někdo měl zájem o nějaký...
Cena 10 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 68 dnů Počet ukázání detailu 33x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Mikulčice, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 25.4.2012

Černý korzár - Emilio Salgari - Brno

Prodám knihu ve výborném stavu - Černý korzár od Emilia Salgariho, ilustrace J. Vraštil. Vydal Albatros v r. 1988, druhé vydání. Prodám za 60 Kč + 58 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně. Na dobírku neposílám, v Brně-Vinohradech možný osobní odběr (nikam k předání nevozím). Prosím, odpovídejte pouze v případě skutečného zájmu.
Cena 60 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 68 dnů Počet ukázání detailu 11x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 25.4.2012

J. F. COOPER - Poslední mohykán - Praha

J. F. Cooper: Poslední mohykán, kniha odvahy a dobrodružství vydaná v Albatrosu v roce 1984, pro čtenáře od 12 let, je nepoškozená a velmi zachovalá.
Cena 90 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 67 dnů Počet ukázání detailu 19x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 24.4.2012

TARZAN z rodu opíc - Edgar Rice Burroughs - obrázky inzerce
TARZAN z rodu opíc - Edgar Rice Burroughs - obrázky inzerce

TARZAN z rodu opíc - Edgar Rice Burroughs - Slavičín

100 % stav - jako nová - snad jen nažloutlý obal ("zub času"). Slovensky. Knihu přeložil: dr. František Hattala. Od 11 let. 262 stran. Anotace: Hlboko v džungli v západnej Afrike žije kmeň ľudoopov, ktorému vládne mocný Kerčak. Z výpravy na pobrežie si raz opica Kala donesie do džungle ľudské dieťa, dá mu meno Tarzan a stane sa mu láskavou a...
Cena 85 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 34x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Slavičín, Zlínský kraj, poslední aktualizace 17.4.2012

Alexandre Dumas - Tři mušketýři, velká kniha.  - obrázky inzerce

Alexandre Dumas - Tři mušketýři, velká kniha. - Brno

Lexandre Dumas - Tři mušketýři, velká kniha. Cena od,- nebo 187,- dle stavu.
Cena 122 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 25x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 17.4.2012

Zane Grey -Nevada - Kolín

Jako nová.
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 59 dnů Počet ukázání detailu 19x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Kolín, Středočeský kraj, poslední aktualizace 16.4.2012

Oregonská stezka - Kolín

Známá kniha z amerického západu pro mládež i dospělé.
Cena 30 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 59 dnů Počet ukázání detailu 12x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Kolín, Středočeský kraj, poslední aktualizace 16.4.2012

Princeta a kapitán - obrázky inzerce
Princeta a kapitán - obrázky inzerce

Princeta a kapitán - Šumperk

Prodám knihu od Anne-Laure Bondouxové - Princeta a kapitán. Je to dobrodružně fantastický román. Princeta Malva prožívá úžasná dobrodružství a s neuvěřitelnou vytrvalostí a houževnatosí překonává všechny překážky. Miluje odvážného kapitána Orfea. Vydáno v nakl. Perfekt v r. 2005. Kniha je jako nová.
Cena 80 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 28 dnů Počet ukázání detailu 42x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Šumperk, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 15.4.2012

Povídky z celého světa - Jack London ( z r. 1954)  - obrázky inzerce

Povídky z celého světa - Jack London ( z r. 1954) - Brno

Prodám brožovanou knihu Povídky z celého světa od Jacka Londona. Kniha je nepoškozená pouze přebalové desky jsou již ohmatané. Vydala Práce v r. 1954, vydání neuvedeno. Prodám za 50 Kč + 58 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně. Na dobírku neposílám. V Brně-Vinohradech možný osobní odběr (nikam k předání nevozím). Prosím,...
Cena 50 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 56 dnů Počet ukázání detailu 25x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 13.4.2012

Podzemní chrám - obrázky inzerce
Podzemní chrám - obrázky inzerce

Podzemní chrám - Paskov

Další dobrodružná kniha, dobrý stav.
Cena 80 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 54 dnů Počet ukázání detailu 22x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Paskov, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 11.4.2012

Poslední Templář - obrázky inzerce
Poslední Templář - obrázky inzerce

Poslední Templář - Paskov

Prodám výbornou knihu - nyní jako novinka vychází její volné pokračování Spása Templářů. Zachovalá, dobrý stav.
Cena 80 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 54 dnů Počet ukázání detailu 22x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Paskov, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 11.4.2012

Konec kruhu - obrázky inzerce
Konec kruhu - obrázky inzerce

Konec kruhu - Paskov

Prodám dobrodružnou knihu ve stylu Šifra mistra Leonarda, dobrý stav.
Cena 80 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 54 dnů Počet ukázání detailu 20x
Nabídka z kategorie Zahraniční autoři
Paskov, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 11.4.2012

Další stránky: 1 2 3